niedziela, 24/9/2023 | 2:44 CEST
You are here:  / Kuchnia / Meble na wysoki połysk w salonie Racibórz

Meble na wysoki połysk w salonie Racibórz

post by related

related post

Meble na wysoki połysk w salonie

Urządzając duży pokój, sypialnię, czy kuchnię dochodzimy do momentu, kiedy należy wybrać fronty mebli. Na rynku dostępne są wykończenia matowe, półmatowe i na wysoki połysk. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie jako wyposażenie salonu.
Błyszczące fronty zapewniają najbardziej spektakularny efekt, a pokój dzienny, czyli miejsce, w którym będziemy przyjmować gości, to miejsce, które musi wyglądać reprezentacyjnie. Sprzedający meble na wysoki połysk sklep powinien mieć na wystawie szafki i szafy zarówno w ciemnych i jasnych odcieniach. Warto obejrzeć na żywo, która kolorystyka bardziej nam opowiada. Obowiązuje przy tym zasada, że jasne błyszczące meble dadzą we wnętrzu efekt przestrzenności i subtelności, natomiast ciemne fronty sprawiają wrażenie bardziej luksusowych, dodają przestrzeni wyrazistości.
Do czyszczenia mebli z połyskiem nie potrzeba żadnych specjalistycznych środków. Wystarczy przetrzeć je za pomocą ściereczki z mikrofibry lub spryskać środkiem do mycia okien i wytrzeć miękkim papierowym ręcznikiem.