niedziela, 24/9/2023 | 2:21 CEST
You are here:  / Kuchnia / Instalacje światłowodowe Starogard Gdański

Instalacje światłowodowe Starogard Gdański

post by related

related post

Nasza oferta

Oferta, którą posiada DipolTeam skierowana jest zarówno do klientów hurtowych, jak i detalicznych. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny, satysfakcjonujące rabaty, które ustalamy indywidualnie dla każdego odbiorcy, oraz wygodne formy rozliczenia finansowego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Zielonej Górze przy ulicy Zacisze 20, a w razie jakichkolwiek pytań do meilowego dipol@dipolteam.pl

Do naszych głównych marek, z którymi współpracujemy należą:

Od 2014 roku jesteśmy jedynym w województwie lubuskim dystrybutorem marki BCS, która zaopatruje nas w profesjonalne urządzenia z zakresu CCTV wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo asortyment oferowany przez BCS z dziedziny telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji i włamania oraz monitoringu, a od niedawna także wideodomofony. Zaopatrując się u nas w produkty BCS, mają Państwo pewność zakupu sprzętu najnowszej generacji.

Firma Commax od początku swojego istnienia miała swoje główne założenie: chciała stać się największym eksporterem domofonów i udało się. Dziś marka ta jest obecna w ponad stu krajach. Commax jako pierwsza firma na świecie otrzymała certyfikat UL i TUV za swoje produkty z dziedziny wideodomofonów, ale może poszczycić się również innymi nagrodami i certyfikatami. Firma Commax oferuje swoim klientom zróżnicowane wzornictwo i nowoczesne rozwiązania techniczne.

Firma Dipol Sp. J. istnieje na rynku o 1990 roku, a w latach 2010-2013 wspólnie tworzyliśmy Oddział w Zielonej Górze. Dipol Sp. J. jest europejskim dystrybutorem CCTV, WLAN, LAN, TV- SAT oraz producentem anten telekomunikacyjnych, telewizyjnych i radiowych.

Fibrain Sp. z o. o. jest producentem systemów okablowania strukturalnego (Fibrain Data i Logiwire) oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań światłowodowych FTTH. Firma zajmuje się sprzedażą produktów na rynkach eksportowych, dzięki czemu ma ogromne znaczenie na rynkach międzynarodowych: unijnych jak i Afryki, Ameryki Południowej i Północnej. Fibrain Sp. z o. o. współpracuje z największymi światowymi koncernami produkującymi pasywną infrastrukturę światłowodową.

Firma Elmat Sp. z o.o. jest producentem w branży telekomunikacyjnej światłowodowej (w tym FTTx). W latach 2011-2013 firma uruchomiła jedną z najnowocześniejszych w Europie produkcję kabli światłowodowych. Elmat Sp. z o. o. zajmuje się także produkcją OEM dla znanych koncernów światowych.

Abaxo posiada w swojej ofercie zarówno domofony, widedomofony, kamery i rejestratory CCTV. Wideodomofony Abaxo świetnie odnajdują się pomiędzy systemami domofonowymi, a wideodomofonami z wyższej (droższej) półki. Oferowany sprzęt marki Abaxo jest sprzętem niezawodnym o wysokiej jakości.

Firma TP-LINK jest globalnym dostawcą produktów sieciowych SOHO i SMB oraz największym dostawcą produktów WLAN na świecie. Marka ta jest obecna w ponad 120 krajach na świecie. Produkty TP-LINK otrzymują wiele nagród w zakresie urządzeń bezprzewodowych, ADSL, routerów, przełączników, kamer IP, transmiterów sieciowych, media konwerterów oraz kart sieciowych.

Firma ta zajmuje się tworzeniem produktów elektroniki użytkowej, a w szczególności z branży TV-SAT. Współpracuje z największymi producentami z Japonii, Korei i Chin wymieniając wzajemnie doświadczenia i tworząc produkty niezawodne, przyjazne użytkownikowi, energooszczędne i najlepsze w kategorii ceny w porównaniu do możliwości produktu. W swojej ofercie firma OPTICUM posiada: tunery, anteny, konwertery, multiswitche.

Firma Corab zajmuje się techniką satelitarną w zakresie produkcji, dystrybucji i obsługi satelitarnych platform na całym świecie. Firma Corab podchodzi do swojego klienta bardzo indywidualnie, starając się zaspokoić jego potrzeby i wymagania. Firma Corab posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów: anteny satelitarne (czasze), uchwyty (cynkowane galwaniczne i ogniowe), osprzęt i kable, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika.

Risco Group produkuje końcowe rozwiązania dla rynku zabezpieczeń i obsługuje miliony klientów na całym świecie. Wytwarza wysokiej jakości niezawodne produkty systemów zabezpieczeń dla każdego rodzaju systemów alarmowych. Wszystkie produkty Risco Group są zgodne z międzynarodowymi standardami, elastyczne i proste w użyciu.

Głównym profilem firmy Pulsar jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Obecnie Pulsar jest wiodącym liderem w Polsce, w swojej branży oraz posiada wielu Klientów w Europie i Azji. Pozycja firmy na rynku wynika z wysokiej jakości i niezawodności produktów. Pulsar stale poszerza gamę swoich produktów, a aktualnie w swojej ofercie posiada: obudowy metalowe do systemów alarmowych SSWiN, obudowy do monitoringu, obudowy do kontroli dostępu KD; zasilacze buforowe, stabilizowane, hermetyczne, itp.; moduły zasilaczy buforowych, do zabudowy, itp.; transformatory, przyciski napadowe, akcesoria do obudów i zasilaczy.

Marka SCOT to wysokiej jakości elementy systemów kontroli dostępu. W swojej ofercie posiada: elektrozaczepy – wytwarzane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na bezawaryjną pracę przez długi czas oraz zawory elektromagnetyczne SCOT to niezawodne produkty wykorzystywane jako elementy wykonawcze systemów kontroli dostępu (przejścia ewakuacyjne, budynki administracyjne, itp.).

Kamery ReviZOOMIP to rozwiązania sieciowe zapewniające monitoring w technologii IP. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalają na łatwą instalację, zmniejszając koszty i oszczędzając miejsce niezbędne na instalacje. To rozwiązanie sieciowe zapewnia również lepszą jakość w porównaniu do systemów analogowych.

CNB Technology jest producentem kamer telewizji dozorowej z siedzibą w Korei Południowej. Jednym z osiągnięć inżynierów z CNB jest stworzenie własnych układów przetwarzających obraz z przetwornika kamery. W swojej ofercie firma posiada kamery IP XNET HD, kamery analogowe, rejestratory CCTV i oprogramowanie NVR.

Niemiecki koncern zajmujący się produkcją zabezpieczeń. Jest specjalistą w kompleksowych rozwiązaniach w zakresie profesjonalnych zabezpieczeń przy pomocy mechanicznych mechatronicznych i elektronicznych produktów. Zapewnia bezpieczeństwo odpowiadające specjalnym i indywidualnym wymaganiom.

Nasz sklep to nie tylko zwyczajny sklep zajmujący się sprzedażą hurtową i detaliczną. Jesteśmy również firmą oferującą usługi montażu na wysokim poziomie, wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Wykonujemy instalacje dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz dla klientów instytucjonalnych. Świadczymy usługi w zakresie:

montażu anten;

kompleksowych usług dla domków jednorodzinnych;

monitoringu i zabezpieczenia małych firm, a także dużych hal produkcyjnych;

monitoringu miejskiego;

zabezpieczenia szkół, itp.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną w poszczególnych kategoriach.